Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
Kamgras 128 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en een perceel van 142 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €195.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kamgras 128
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Kamgras 128 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Aldlân-West is €195.000. Dat komt neer op circa €1.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKamgras 128 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Aldlân-West. De buurt telt 1.111 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.861 inwoners per km².
Kamgras 128 is een woonhuis in Aldlân-West, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kamgras 128 heeft 111 m² woonoppervlakte. Het perceel is 142 m². In Aldlân-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €195.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kamgras 128 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-09-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Aldlân-West in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €195.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Kamgras 128 in Aldlân-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kamgras 128: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Aldlân-West: restaurant (1.3 km), cafe (1.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €145.000 tot €170.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Aldlân-West is €195.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Kamgras 128 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Aldlân-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen