Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1874
- Woonoppervlakte
- 362 m²
- Perceeloppervlakte
- 2505 m²
De Oerset 18 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1874. De woning heeft een woonoppervlakte van 362 m² en een perceel van 2505 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Oerset 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Huizum-Dorp is €297.000. Dat komt neer op circa €820 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Oerset 18 is een woonhuis van 362 m² in de wijk Huizum-Dorp. De buurt telt 446 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.499 inwoners per km².
De Oerset 18 is een woonhuis in Huizum-Dorp, gebouwd in 1874 (152 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
De Oerset 18 heeft 362 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2505 m². In Huizum-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Huizum-Dorp in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit De Oerset 18 in Huizum-Dorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Oerset 18: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Huizum-Dorp: restaurant (1 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor De Oerset 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Huizum-Dorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1874, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.