Streetview Duivesteinstraat 19 Leeuwarden

Duivesteinstraat 19, 8934 CD Leeuwarden

77 m² Bouwjaar 1925 3 kamers Label F

Duivesteinstraat 19 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 124 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €171.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
124 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Duivesteinstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duivesteinstraat 19

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1210 Inwoners
605 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
685 Woningvoorraad
€171.000 Gem. woningwaarde Huizum-Bornia
45% Koopwoningen
5.115 Inwoners per km²

Locatie van Duivesteinstraat 19

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Duivesteinstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Duivesteinstraat 19?

De prijsindicatie voor Duivesteinstraat 19 ligt rond €100.000 tot €125.000. De gemiddelde woningwaarde in Huizum-Bornia is €171.000. Dat komt neer op circa €2.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duivesteinstraat 19 zich tot de wijk Huizum-Bornia?

Duivesteinstraat 19 is een woonhuis van 77 m² in de wijk Huizum-Bornia. De buurt telt 685 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.115 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duivesteinstraat 19?

Duivesteinstraat 19 is een woonhuis in Huizum-Bornia, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Duivesteinstraat 19 vergeleken met de buurt?

Duivesteinstraat 19 heeft 77 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Het perceel is 124 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Huizum-Bornia ligt de gemiddelde woningwaarde op €171.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duivesteinstraat 19 en wat betekent dat?

Duivesteinstraat 19 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-10-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Duivesteinstraat 19?

Duivesteinstraat 19 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Huizum-Bornia?

De wijk Huizum-Bornia in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €171.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huizum-Bornia?

Vanuit Duivesteinstraat 19 in Huizum-Bornia bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.8 km.