Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1962
- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- 1041 m²
Tijnjedijk 1 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m² en een perceel van 1041 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tijnjedijk 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Huizum-Dorp is €297.000. Dat komt neer op circa €1.539 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTijnjedijk 1 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Huizum-Dorp. De buurt telt 446 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.499 inwoners per km².
Tijnjedijk 1 is een woonhuis in Huizum-Dorp, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Tijnjedijk 1 heeft 193 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1041 m². In Huizum-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Huizum-Dorp in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Tijnjedijk 1 in Huizum-Dorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tijnjedijk 1: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Huizum-Dorp: restaurant (1 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Tijnjedijk 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Huizum-Dorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1962, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.