Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 440 m²
Huizumerlaan 79 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en een perceel van 440 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €171.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Huizumerlaan 79
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Huizum-Bornia is €171.000. Dat komt neer op circa €1.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHuizumerlaan 79 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Huizum-Bornia. De buurt telt 685 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.115 inwoners per km².
Huizumerlaan 79 is een woonhuis in Huizum-Bornia, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Huizumerlaan 79 heeft 140 m² woonoppervlakte. Het perceel is 440 m². In Huizum-Bornia ligt de gemiddelde woningwaarde op €171.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Huizumerlaan 79 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-07-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 86.54 kg/jaar.
De wijk Huizum-Bornia in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €171.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Huizumerlaan 79 in Huizum-Bornia bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Huizumerlaan 79: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.