Streetview Huizumerlaan 75 Leeuwarden

Huizumerlaan 75, 8934 BE Leeuwarden

210 m² Bouwjaar 1900 8 kamers 6 slaapkamers Label G

Huizumerlaan 75 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 475 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €171.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
475 m²
Inhoud
545 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Huizumerlaan 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huizumerlaan 75

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
283.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
540.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
100.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1210 Inwoners
605 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
685 Woningvoorraad
€171.000 Gem. woningwaarde Huizum-Bornia
45% Koopwoningen
5.115 Inwoners per km²

Locatie van Huizumerlaan 75

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Huizumerlaan 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Huizumerlaan 75?

De gemiddelde woningwaarde in Huizum-Bornia is €171.000. Dat komt neer op circa €814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huizumerlaan 75 zich tot de wijk Huizum-Bornia?

Huizumerlaan 75 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Huizum-Bornia. De buurt telt 685 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.115 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huizumerlaan 75?

Huizumerlaan 75 is een woonhuis in Huizum-Bornia, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Huizumerlaan 75 vergeleken met de buurt?

Huizumerlaan 75 heeft 210 m² woonoppervlakte en 545 m³ inhoud. Het perceel is 475 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Huizum-Bornia ligt de gemiddelde woningwaarde op €171.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huizumerlaan 75 en wat betekent dat?

Huizumerlaan 75 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-04-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 100.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Huizumerlaan 75?

Huizumerlaan 75 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Huizum-Bornia?

De wijk Huizum-Bornia in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €171.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huizum-Bornia?

Vanuit Huizumerlaan 75 in Huizum-Bornia bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.8 km.