Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Inhoud
- 331 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Buygersstraat 4 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 122 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €171.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Buygersstraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Buygersstraat 4 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Huizum-Bornia is €171.000. Dat komt neer op circa €1.859 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBuygersstraat 4 is een woonhuis van 92 m² in de wijk Huizum-Bornia. De buurt telt 685 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.115 inwoners per km².
Buygersstraat 4 is een woonhuis in Huizum-Bornia, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Buygersstraat 4 heeft 92 m² woonoppervlakte en 331 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Huizum-Bornia ligt de gemiddelde woningwaarde op €171.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Buygersstraat 4 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-06-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.66 kg/jaar.
Buygersstraat 4 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Huizum-Bornia in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €171.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Buygersstraat 4 in Huizum-Bornia bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Buygersstraat 4: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.