Streetview Fruitstraat 10 Leeuwarden

Fruitstraat 10, 8933 GR Leeuwarden

99 m² Bouwjaar 2009 Label A

Fruitstraat 10 is een appartement in Leeuwarden, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €189.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
99 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Fruitstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fruitstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.99
CO₂-emissie
2710.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

2355 Inwoners
1395 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1231 Woningvoorraad
€189.000 Gem. woningwaarde Achter de Hoven
48% Koopwoningen
5.632 Inwoners per km²

Locatie van Fruitstraat 10

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Fruitstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Fruitstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Achter de Hoven is €189.000. Dat komt neer op circa €1.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fruitstraat 10 zich tot de wijk Achter de Hoven?

Fruitstraat 10 is een appartement van 99 m² in de wijk Achter de Hoven. De buurt telt 1.231 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.632 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fruitstraat 10?

Fruitstraat 10 is een appartement in Achter de Hoven, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Fruitstraat 10 vergeleken met de buurt?

Fruitstraat 10 heeft 99 m² woonoppervlakte. In Achter de Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €189.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fruitstraat 10 en wat betekent dat?

Fruitstraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2710.44 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Achter de Hoven?

De wijk Achter de Hoven in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 2.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €189.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achter de Hoven?

Vanuit Fruitstraat 10 in Achter de Hoven bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Achter de Hoven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Fruitstraat 10: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.