Streetview Weistraat 39 Leeuwarden

Weistraat 39, 8933 EN Leeuwarden

82 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Weistraat 39 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 217 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €189.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
217 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Weistraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weistraat 39

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
298.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
3534.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
646.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

2355 Inwoners
1395 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1231 Woningvoorraad
€189.000 Gem. woningwaarde Achter de Hoven
48% Koopwoningen
5.632 Inwoners per km²

Locatie van Weistraat 39

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Weistraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Weistraat 39?

De gemiddelde woningwaarde in Achter de Hoven is €189.000. Dat komt neer op circa €2.305 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weistraat 39 zich tot de wijk Achter de Hoven?

Weistraat 39 is een woonhuis van 82 m² in de wijk Achter de Hoven. De buurt telt 1.231 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.632 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weistraat 39?

Weistraat 39 is een woonhuis in Achter de Hoven, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weistraat 39 vergeleken met de buurt?

Weistraat 39 heeft 82 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Achter de Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €189.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weistraat 39 en wat betekent dat?

Weistraat 39 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-08-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 646.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weistraat 39?

Weistraat 39 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Achter de Hoven?

De wijk Achter de Hoven in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 2.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €189.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achter de Hoven?

Vanuit Weistraat 39 in Achter de Hoven bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.6 km.