Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 99 m²
- Inhoud
- 303 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Ypeijstraat 20 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 99 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €189.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ypeijstraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
1 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Ypeijstraat 20 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Achter de Hoven is €189.000. Dat komt neer op circa €2.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenYpeijstraat 20 is een woonhuis van 81 m² in de wijk Achter de Hoven. De buurt telt 1.231 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.632 inwoners per km².
Ypeijstraat 20 is een woonhuis in Achter de Hoven, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ypeijstraat 20 heeft 81 m² woonoppervlakte en 303 m³ inhoud. Het perceel is 99 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Achter de Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €189.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ypeijstraat 20 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Ypeijstraat 20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Achter de Hoven in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 2.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €189.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Ypeijstraat 20 in Achter de Hoven bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ypeijstraat 20: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.