Streetview Kanaalstraat 87 E Leeuwarden

Kanaalstraat 87 E, 8933 AL Leeuwarden

21 m² Bouwjaar 1911

Kanaalstraat 87 E is een appartement in Leeuwarden, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 21 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
21 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Kanaalstraat 87 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1200 Inwoners
765 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
622 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Oranjewijk
50% Koopwoningen
8.342 Inwoners per km²

Locatie van Kanaalstraat 87 E

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Kanaalstraat 87 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanaalstraat 87 E?

De gemiddelde woningwaarde in Oranjewijk is €227.000. Dat komt neer op circa €10.810 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanaalstraat 87 E zich tot de wijk Oranjewijk?

Kanaalstraat 87 E is een appartement van 21 m² in de wijk Oranjewijk. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.342 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanaalstraat 87 E?

Kanaalstraat 87 E is een appartement in Oranjewijk, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kanaalstraat 87 E vergeleken met de buurt?

Kanaalstraat 87 E heeft 21 m² woonoppervlakte. In Oranjewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oranjewijk?

De wijk Oranjewijk in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjewijk?

Vanuit Kanaalstraat 87 E in Oranjewijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oranjewijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaalstraat 87 E: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oranjewijk?

Recreatie nabij Oranjewijk: restaurant (0.5 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kanaalstraat 87 E?