Streetview Verlengde Schrans 152 D Leeuwarden

Verlengde Schrans 152 D, 8932 NV Leeuwarden

58 m² Bouwjaar 1962 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Verlengde Schrans 152 D is een appartement in Leeuwarden, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
188 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Schrans 152 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Schrans 152 D

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1530 Inwoners
740 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
734 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Julianapark
88% Koopwoningen
6.766 Inwoners per km²

Locatie van Verlengde Schrans 152 D

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Verlengde Schrans 152 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Schrans 152 D?

De prijsindicatie voor Verlengde Schrans 152 D ligt rond €100.000 tot €125.000. De gemiddelde woningwaarde in Julianapark is €237.000. Dat komt neer op circa €4.086 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Schrans 152 D zich tot de wijk Julianapark?

Verlengde Schrans 152 D is een appartement van 58 m² in de wijk Julianapark. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.766 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Schrans 152 D?

Verlengde Schrans 152 D is een appartement in Julianapark, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Verlengde Schrans 152 D vergeleken met de buurt?

Verlengde Schrans 152 D heeft 58 m² woonoppervlakte en 188 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Julianapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Schrans 152 D en wat betekent dat?

Verlengde Schrans 152 D heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Verlengde Schrans 152 D?

Verlengde Schrans 152 D heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Julianapark?

De wijk Julianapark in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Julianapark?

Vanuit Verlengde Schrans 152 D in Julianapark bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 4 km.