Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 254 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
Verlengde Schrans 76 A is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m² en een perceel van 400 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Verlengde Schrans 76 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Julianapark is €237.000. Dat komt neer op circa €933 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVerlengde Schrans 76 A is een woonhuis van 254 m² in de wijk Julianapark. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.766 inwoners per km².
Verlengde Schrans 76 A is een woonhuis in Julianapark, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Verlengde Schrans 76 A heeft 254 m² woonoppervlakte. Het perceel is 400 m². In Julianapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Verlengde Schrans 76 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Julianapark in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Verlengde Schrans 76 A in Julianapark bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Verlengde Schrans 76 A: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Julianapark: restaurant (0.7 km), cafe (1.1 km).