Streetview Verlengde Schrans 68 Leeuwarden

Verlengde Schrans 68, 8932 NP Leeuwarden

143 m² Bouwjaar 1913 Label C

Verlengde Schrans 68 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 323 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
323 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Schrans 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Schrans 68

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.4%
CO₂-emissie
33.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1290 Inwoners
710 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
687 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Gerard Dou
77% Koopwoningen
9.989 Inwoners per km²

Locatie van Verlengde Schrans 68

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Verlengde Schrans 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Schrans 68?

De gemiddelde woningwaarde in Gerard Dou is €212.000. Dat komt neer op circa €1.483 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Schrans 68 zich tot de wijk Gerard Dou?

Verlengde Schrans 68 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Gerard Dou. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.989 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Schrans 68?

Verlengde Schrans 68 is een woonhuis in Gerard Dou, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verlengde Schrans 68 vergeleken met de buurt?

Verlengde Schrans 68 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 323 m². In Gerard Dou ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Schrans 68 en wat betekent dat?

Verlengde Schrans 68 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-12-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.8 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Gerard Dou?

De wijk Gerard Dou in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerard Dou?

Vanuit Verlengde Schrans 68 in Gerard Dou bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gerard Dou?