Streetview Schrans 90 Leeuwarden

Schrans 90, 8932 NH Leeuwarden

224 m² Bouwjaar 1875 Label F

Schrans 90 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m² en een perceel van 159 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €195.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1875
Woonoppervlakte
224 m²
Perceeloppervlakte
159 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Schrans 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schrans 90

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
270.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
356.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1785 Inwoners
1130 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1109 Woningvoorraad
€195.000 Gem. woningwaarde Hollanderwijk
41% Koopwoningen
6.400 Inwoners per km²

Locatie van Schrans 90

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Schrans 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Schrans 90?

De gemiddelde woningwaarde in Hollanderwijk is €195.000. Dat komt neer op circa €871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schrans 90 zich tot de wijk Hollanderwijk?

Schrans 90 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Hollanderwijk. De buurt telt 1.109 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.400 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schrans 90?

Schrans 90 is een woonhuis in Hollanderwijk, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schrans 90 vergeleken met de buurt?

Schrans 90 heeft 224 m² woonoppervlakte. Het perceel is 159 m². In Hollanderwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €195.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schrans 90 en wat betekent dat?

Schrans 90 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-12-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.3 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hollanderwijk?

De wijk Hollanderwijk in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €195.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hollanderwijk?

Vanuit Schrans 90 in Hollanderwijk bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hollanderwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Schrans 90: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.