Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Paulus Potterstraat 22 Leeuwarden

Paulus Potterstraat 22, 8932 KL Leeuwarden

82 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Paulus Potterstraat 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 148 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
346 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Paulus Potterstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulus Potterstraat 22

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
255.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
335.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.48 kg/m²

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1290 Inwoners
710 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
687 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Gerard Dou
77% Koopwoningen
9.989 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulus Potterstraat 22

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Paulus Potterstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus Potterstraat 22?

De prijsindicatie voor Paulus Potterstraat 22 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Gerard Dou is €212.000. Dat komt neer op circa €2.585 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus Potterstraat 22 zich tot de wijk Gerard Dou?

Paulus Potterstraat 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 82 m² in de wijk Gerard Dou. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.989 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus Potterstraat 22?

Paulus Potterstraat 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Gerard Dou, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paulus Potterstraat 22 vergeleken met de buurt?

Paulus Potterstraat 22 heeft 82 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Gerard Dou ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulus Potterstraat 22 en wat betekent dat?

Paulus Potterstraat 22 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-10-15. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paulus Potterstraat 22?

Paulus Potterstraat 22 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Gerard Dou?

De wijk Gerard Dou in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerard Dou?