Eengezinswoning, tussenwoning Paulus Potterstraat 39 Leeuwarden

Paulus Potterstraat 39, 8932 KK Leeuwarden

68 m² Bouwjaar 1931 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Paulus Potterstraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m², een perceel van 105 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
68 m²
Perceeloppervlakte
105 m²
Inhoud
259 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Paulus Potterstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulus Potterstraat 39

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
207.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (24.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1530 Inwoners
740 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
734 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Julianapark
88% Koopwoningen
6.766 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulus Potterstraat 39

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Paulus Potterstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus Potterstraat 39?

De prijsindicatie voor Paulus Potterstraat 39 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Julianapark is €237.000. Dat komt neer op circa €3.485 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus Potterstraat 39 zich tot de wijk Julianapark?

Paulus Potterstraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning van 68 m² in de wijk Julianapark. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.766 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus Potterstraat 39?

Paulus Potterstraat 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Julianapark, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paulus Potterstraat 39 vergeleken met de buurt?

Paulus Potterstraat 39 heeft 68 m² woonoppervlakte en 259 m³ inhoud. Het perceel is 105 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Julianapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulus Potterstraat 39 en wat betekent dat?

Paulus Potterstraat 39 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paulus Potterstraat 39?

Paulus Potterstraat 39 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 24 m².

Hoe is de woningmarkt in Julianapark?

De wijk Julianapark in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Julianapark?