Streetview Ferdinand Bolstraat 24 Leeuwarden

Ferdinand Bolstraat 24, 8932 JP Leeuwarden

113 m² Bouwjaar 1932 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Ferdinand Bolstraat 24 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 145 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ferdinand Bolstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ferdinand Bolstraat 24

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
226.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
300.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1290 Inwoners
710 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
687 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Gerard Dou
77% Koopwoningen
9.989 Inwoners per km²

Locatie van Ferdinand Bolstraat 24

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Ferdinand Bolstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Ferdinand Bolstraat 24?

De gemiddelde woningwaarde in Gerard Dou is €212.000. Dat komt neer op circa €1.876 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ferdinand Bolstraat 24 zich tot de wijk Gerard Dou?

Ferdinand Bolstraat 24 is een woonhuis van 113 m² in de wijk Gerard Dou. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.989 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ferdinand Bolstraat 24?

Ferdinand Bolstraat 24 is een woonhuis in Gerard Dou, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ferdinand Bolstraat 24 vergeleken met de buurt?

Ferdinand Bolstraat 24 heeft 113 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Gerard Dou ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ferdinand Bolstraat 24 en wat betekent dat?

Ferdinand Bolstraat 24 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-04-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ferdinand Bolstraat 24?

Ferdinand Bolstraat 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gerard Dou?

De wijk Gerard Dou in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerard Dou?

Vanuit Ferdinand Bolstraat 24 in Gerard Dou bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 4 km.