Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 350 m²
- Perceeloppervlakte
- 293 m²
Ferdinand Bolstraat 1 A is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 350 m² en een perceel van 293 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ferdinand Bolstraat 1 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Julianapark is €237.000. Dat komt neer op circa €677 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFerdinand Bolstraat 1 A is een woonhuis van 350 m² in de wijk Julianapark. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.766 inwoners per km².
Ferdinand Bolstraat 1 A is een woonhuis in Julianapark, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ferdinand Bolstraat 1 A heeft 350 m² woonoppervlakte. Het perceel is 293 m². In Julianapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Julianapark in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Ferdinand Bolstraat 1 A in Julianapark bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ferdinand Bolstraat 1 A: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Julianapark: restaurant (0.7 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Ferdinand Bolstraat 1 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Julianapark. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1939, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.