Streetview Carel van Manderstraat 37 Leeuwarden

Carel van Manderstraat 37, 8932 HH Leeuwarden

79 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Carel van Manderstraat 37 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €195.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
88 m²
Inhoud
341 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Carel van Manderstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Carel van Manderstraat 37

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1785 Inwoners
1130 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1109 Woningvoorraad
€195.000 Gem. woningwaarde Hollanderwijk
41% Koopwoningen
6.400 Inwoners per km²

Locatie van Carel van Manderstraat 37

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Carel van Manderstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Carel van Manderstraat 37?

De prijsindicatie voor Carel van Manderstraat 37 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Hollanderwijk is €195.000. Dat komt neer op circa €2.468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Carel van Manderstraat 37 zich tot de wijk Hollanderwijk?

Carel van Manderstraat 37 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Hollanderwijk. De buurt telt 1.109 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.400 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Carel van Manderstraat 37?

Carel van Manderstraat 37 is een woonhuis in Hollanderwijk, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Carel van Manderstraat 37 vergeleken met de buurt?

Carel van Manderstraat 37 heeft 79 m² woonoppervlakte en 341 m³ inhoud. Het perceel is 88 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Hollanderwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €195.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Carel van Manderstraat 37 en wat betekent dat?

Carel van Manderstraat 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-12-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Carel van Manderstraat 37?

Carel van Manderstraat 37 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hollanderwijk?

De wijk Hollanderwijk in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €195.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hollanderwijk?