Herenhuis, geschakelde woning Raadhuisstraat 11 Leeuwarden

Raadhuisstraat 11, 8932 GX Leeuwarden

149 m² Bouwjaar 1918 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Raadhuisstraat 11 is een herenhuis, geschakelde woning in Leeuwarden, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 144 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €195.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
144 m²
Inhoud
549 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Raadhuisstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raadhuisstraat 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
207.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
257.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.1%
CO₂-emissie
46.49 kg/m²

Tuin
Ja (49.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1785 Inwoners
1130 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1109 Woningvoorraad
€195.000 Gem. woningwaarde Hollanderwijk
41% Koopwoningen
6.400 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Raadhuisstraat 11

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Raadhuisstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Raadhuisstraat 11?

De prijsindicatie voor Raadhuisstraat 11 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Hollanderwijk is €195.000. Dat komt neer op circa €1.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raadhuisstraat 11 zich tot de wijk Hollanderwijk?

Raadhuisstraat 11 is een herenhuis, geschakelde woning van 149 m² in de wijk Hollanderwijk. De buurt telt 1.109 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.400 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raadhuisstraat 11?

Raadhuisstraat 11 is een herenhuis, geschakelde woning in Hollanderwijk, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Raadhuisstraat 11 vergeleken met de buurt?

Raadhuisstraat 11 heeft 149 m² woonoppervlakte en 549 m³ inhoud. Het perceel is 144 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Hollanderwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €195.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raadhuisstraat 11 en wat betekent dat?

Raadhuisstraat 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Raadhuisstraat 11?

Raadhuisstraat 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 49 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hollanderwijk?

De wijk Hollanderwijk in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €195.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hollanderwijk?