Eengezinswoning, eindwoning Leeuwarderstraat 10 Leeuwarden

Leeuwarderstraat 10, 8932 GP Leeuwarden

107 m² Bouwjaar 1924 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Leeuwarderstraat 10 is een eengezinswoning, eindwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 191 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €195.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
191 m²
Inhoud
418 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Daktype
Zadeldak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Leeuwarderstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwarderstraat 10

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
214.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
295.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.09 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1785 Inwoners
1130 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1109 Woningvoorraad
€195.000 Gem. woningwaarde Hollanderwijk
41% Koopwoningen
6.400 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leeuwarderstraat 10

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Leeuwarderstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwarderstraat 10?

De prijsindicatie voor Leeuwarderstraat 10 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Hollanderwijk is €195.000. Dat komt neer op circa €1.822 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwarderstraat 10 zich tot de wijk Hollanderwijk?

Leeuwarderstraat 10 is een eengezinswoning, eindwoning van 107 m² in de wijk Hollanderwijk. De buurt telt 1.109 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.400 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwarderstraat 10?

Leeuwarderstraat 10 is een eengezinswoning, eindwoning in Hollanderwijk, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leeuwarderstraat 10 vergeleken met de buurt?

Leeuwarderstraat 10 heeft 107 m² woonoppervlakte en 418 m³ inhoud. Het perceel is 191 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Hollanderwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €195.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwarderstraat 10 en wat betekent dat?

Leeuwarderstraat 10 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-11-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leeuwarderstraat 10?

Leeuwarderstraat 10 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Hollanderwijk?

De wijk Hollanderwijk in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €195.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hollanderwijk?