Tussenwoning Ruysdaelstraat 67 Leeuwarden

Ruysdaelstraat 67, 8932 EH Leeuwarden

105 m² Bouwjaar 1934 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Ruysdaelstraat 67 is een tussenwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 112 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
112 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ruysdaelstraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruysdaelstraat 67

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
160.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.9%
CO₂-emissie
34.93 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (28.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1290 Inwoners
710 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
687 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Gerard Dou
77% Koopwoningen
9.989 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruysdaelstraat 67

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Ruysdaelstraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruysdaelstraat 67?

De prijsindicatie voor Ruysdaelstraat 67 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Gerard Dou is €212.000. Dat komt neer op circa €2.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruysdaelstraat 67 zich tot de wijk Gerard Dou?

Ruysdaelstraat 67 is een tussenwoning van 105 m² in de wijk Gerard Dou. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.989 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruysdaelstraat 67?

Ruysdaelstraat 67 is een tussenwoning in Gerard Dou, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ruysdaelstraat 67 vergeleken met de buurt?

Ruysdaelstraat 67 heeft 105 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Het perceel is 112 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Gerard Dou ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruysdaelstraat 67 en wat betekent dat?

Ruysdaelstraat 67 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruysdaelstraat 67?

Ruysdaelstraat 67 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 28 m².

Hoe is de woningmarkt in Gerard Dou?

De wijk Gerard Dou in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerard Dou?

Vanuit Ruysdaelstraat 67 in Gerard Dou bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 4 km.