Streetview d'Hondecoeterstraat 17 Leeuwarden

d'Hondecoeterstraat 17, 8932 DN Leeuwarden

90 m² Bouwjaar 1935 3 kamers 2 slaapkamers Label F

d'Hondecoeterstraat 17 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 157 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
157 m²
Inhoud
468 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor d'Hondecoeterstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel d'Hondecoeterstraat 17

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
276.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
352.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1780 Inwoners
1060 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1048 Woningvoorraad
€173.000 Gem. woningwaarde Jan van Scorelbuurt
29% Koopwoningen
5.632 Inwoners per km²

Locatie van d'Hondecoeterstraat 17

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over d'Hondecoeterstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van d'Hondecoeterstraat 17?

De gemiddelde woningwaarde in Jan van Scorelbuurt is €173.000. Dat komt neer op circa €1.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt d'Hondecoeterstraat 17 zich tot de wijk Jan van Scorelbuurt?

d'Hondecoeterstraat 17 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Jan van Scorelbuurt. De buurt telt 1.048 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.632 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op d'Hondecoeterstraat 17?

d'Hondecoeterstraat 17 is een woonhuis in Jan van Scorelbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is d'Hondecoeterstraat 17 vergeleken met de buurt?

d'Hondecoeterstraat 17 heeft 90 m² woonoppervlakte en 468 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Jan van Scorelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van d'Hondecoeterstraat 17 en wat betekent dat?

d'Hondecoeterstraat 17 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-04-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van d'Hondecoeterstraat 17?

d'Hondecoeterstraat 17 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Jan van Scorelbuurt?

De wijk Jan van Scorelbuurt in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jan van Scorelbuurt?