Streetview Aert van der Neerstraat 5 Leeuwarden

Aert van der Neerstraat 5, 8932 BJ Leeuwarden

114 m² Bouwjaar 1940 Label B

Aert van der Neerstraat 5 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en een perceel van 161 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €173.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
161 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Aert van der Neerstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aert van der Neerstraat 5

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1780 Inwoners
1060 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1048 Woningvoorraad
€173.000 Gem. woningwaarde Jan van Scorelbuurt
29% Koopwoningen
5.632 Inwoners per km²

Locatie van Aert van der Neerstraat 5

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Aert van der Neerstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Aert van der Neerstraat 5?

De prijsindicatie voor Aert van der Neerstraat 5 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Jan van Scorelbuurt is €173.000. Dat komt neer op circa €1.518 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aert van der Neerstraat 5 zich tot de wijk Jan van Scorelbuurt?

Aert van der Neerstraat 5 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Jan van Scorelbuurt. De buurt telt 1.048 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.632 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aert van der Neerstraat 5?

Aert van der Neerstraat 5 is een woonhuis in Jan van Scorelbuurt, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Aert van der Neerstraat 5 vergeleken met de buurt?

Aert van der Neerstraat 5 heeft 114 m² woonoppervlakte. Het perceel is 161 m². In Jan van Scorelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €173.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aert van der Neerstraat 5 en wat betekent dat?

Aert van der Neerstraat 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-06-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.24 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Jan van Scorelbuurt?

De wijk Jan van Scorelbuurt in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €173.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jan van Scorelbuurt?

Vanuit Aert van der Neerstraat 5 in Jan van Scorelbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 3.4 km.