Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van Loonstraat 40 Leeuwarden

van Loonstraat 40, 8932 AV Leeuwarden

89 m² Bouwjaar 1996 4 kamers 2 slaapkamers Label A

van Loonstraat 40 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 151 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €195.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
326 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor van Loonstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Loonstraat 40

Tuin
Ja (22.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1785 Inwoners
1130 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1109 Woningvoorraad
€195.000 Gem. woningwaarde Hollanderwijk
41% Koopwoningen
6.400 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Loonstraat 40

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over van Loonstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van van Loonstraat 40?

De prijsindicatie voor van Loonstraat 40 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Hollanderwijk is €195.000. Dat komt neer op circa €2.191 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Loonstraat 40 zich tot de wijk Hollanderwijk?

van Loonstraat 40 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 89 m² in de wijk Hollanderwijk. De buurt telt 1.109 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.400 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Loonstraat 40?

van Loonstraat 40 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Hollanderwijk, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is van Loonstraat 40 vergeleken met de buurt?

van Loonstraat 40 heeft 89 m² woonoppervlakte en 326 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hollanderwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €195.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Loonstraat 40 en wat betekent dat?

van Loonstraat 40 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Loonstraat 40?

van Loonstraat 40 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 22 m².

Hoe is de woningmarkt in Hollanderwijk?

De wijk Hollanderwijk in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €195.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hollanderwijk?

Vanuit van Loonstraat 40 in Hollanderwijk bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 3.8 km.