Streetview Willem-Alexanderplein 19 Leeuwarden

Willem-Alexanderplein 19, 8931 DW Leeuwarden

85 m² Bouwjaar 1964

Willem-Alexanderplein 19 is een appartement in Leeuwarden, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
85 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Willem-Alexanderplein 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

3805 Inwoners
2410 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2483 Woningvoorraad
€181.000 Gem. woningwaarde Nijlân
29% Koopwoningen
3.725 Inwoners per km²

Locatie van Willem-Alexanderplein 19

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Willem-Alexanderplein 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem-Alexanderplein 19?

De prijsindicatie voor Willem-Alexanderplein 19 ligt rond €60.000 tot €85.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijlân is €181.000. Dat komt neer op circa €2.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem-Alexanderplein 19 zich tot de wijk Nijlân?

Willem-Alexanderplein 19 is een appartement van 85 m² in de wijk Nijlân. De buurt telt 2.483 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.725 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem-Alexanderplein 19?

Willem-Alexanderplein 19 is een appartement in Nijlân, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Willem-Alexanderplein 19 vergeleken met de buurt?

Willem-Alexanderplein 19 heeft 85 m² woonoppervlakte. In Nijlân ligt de gemiddelde woningwaarde op €181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nijlân?

De wijk Nijlân in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €181.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijlân?

Vanuit Willem-Alexanderplein 19 in Nijlân bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nijlân?

Zorg en onderwijs in de buurt van Willem-Alexanderplein 19: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nijlân?

Recreatie nabij Nijlân: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Willem-Alexanderplein 19?

De prijsindicatie ligt rond €60.000 tot €85.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Nijlân is €181.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.