Eengezinswoning, hoekwoning Bordineweg 59 Leeuwarden

Bordineweg 59, 8931 AM Leeuwarden

93 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Bordineweg 59 is een eengezinswoning, hoekwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 237 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
237 m²
Inhoud
322 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bordineweg 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bordineweg 59

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
204.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
292.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.1 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

3805 Inwoners
2410 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2483 Woningvoorraad
€181.000 Gem. woningwaarde Nijlân
29% Koopwoningen
3.725 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bordineweg 59

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Bordineweg 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Bordineweg 59?

De prijsindicatie voor Bordineweg 59 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijlân is €181.000. Dat komt neer op circa €1.946 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bordineweg 59 zich tot de wijk Nijlân?

Bordineweg 59 is een eengezinswoning, hoekwoning van 93 m² in de wijk Nijlân. De buurt telt 2.483 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.725 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bordineweg 59?

Bordineweg 59 is een eengezinswoning, hoekwoning in Nijlân, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bordineweg 59 vergeleken met de buurt?

Bordineweg 59 heeft 93 m² woonoppervlakte en 322 m³ inhoud. Het perceel is 237 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Nijlân ligt de gemiddelde woningwaarde op €181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bordineweg 59 en wat betekent dat?

Bordineweg 59 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bordineweg 59?

Bordineweg 59 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Nijlân?

De wijk Nijlân in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €181.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijlân?

Vanuit Bordineweg 59 in Nijlân bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.5 km.