Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 4738 m²
Familie van der Weijstraat 73 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 4738 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Familie van der Weijstraat 73
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vrijheidswijk-West is €203.000. Dat komt neer op circa €990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFamilie van der Weijstraat 73 is een woonhuis van 205 m² in de wijk Vrijheidswijk-West. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.726 inwoners per km².
Familie van der Weijstraat 73 is een woonhuis in Vrijheidswijk-West, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Familie van der Weijstraat 73 heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4738 m². In Vrijheidswijk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vrijheidswijk-West in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 2.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Familie van der Weijstraat 73 in Vrijheidswijk-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Familie van der Weijstraat 73: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Vrijheidswijk-West: restaurant (0.6 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Familie van der Weijstraat 73 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vrijheidswijk-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.