Eengezinswoning, tussenwoning Pieterseliestraat 22 Leeuwarden

Pieterseliestraat 22, 8922 BJ Leeuwarden

91 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Pieterseliestraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 63 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €140.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
63 m²
Inhoud
291 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €210.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Pieterseliestraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieterseliestraat 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.44 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1900 Inwoners
1250 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1240 Woningvoorraad
€140.000 Gem. woningwaarde Oldegalileën
23% Koopwoningen
9.609 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieterseliestraat 22

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Pieterseliestraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieterseliestraat 22?

De prijsindicatie voor Pieterseliestraat 22 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Oldegalileën is €140.000. Dat komt neer op circa €1.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieterseliestraat 22 zich tot de wijk Oldegalileën?

Pieterseliestraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning van 91 m² in de wijk Oldegalileën. De buurt telt 1.240 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.609 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieterseliestraat 22?

Pieterseliestraat 22 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oldegalileën, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pieterseliestraat 22 vergeleken met de buurt?

Pieterseliestraat 22 heeft 91 m² woonoppervlakte en 291 m³ inhoud. Het perceel is 63 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oldegalileën ligt de gemiddelde woningwaarde op €140.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieterseliestraat 22 en wat betekent dat?

Pieterseliestraat 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieterseliestraat 22?

Pieterseliestraat 22 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oldegalileën?

De wijk Oldegalileën in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €140.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oldegalileën?