Woningdetails
- Type
- Eengezinswoning, eindwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Inhoud
- 200 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Indicatie vraagprijs
- €160.000 tot €185.000
- Ligging
- on_busy_road
Noordvliet 491 is een eengezinswoning, eindwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m², een perceel van 115 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €168.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordvliet 491
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.1 kmZoek je een betaalbare STARTERSWONING met GARAGE? En wil je graag de handen uit de mouwen steken.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Noordvliet 491 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische buurt is €168.000. Dat komt neer op circa €2.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordvliet 491 is een eengezinswoning, eindwoning van 72 m² in de wijk Indische buurt. De buurt telt 798 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.720 inwoners per km².
Noordvliet 491 is een eengezinswoning, eindwoning in Indische buurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noordvliet 491 heeft 72 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Indische buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €168.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordvliet 491 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 32.81 kg/jaar.
Noordvliet 491 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Indische buurt in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €168.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Noordvliet 491 in Indische buurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.