Bovenwoning Noordvliet 293 A Leeuwarden

Noordvliet 293 A, 8921 HG Leeuwarden

32 m² Bouwjaar 1900 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Noordvliet 293 A is een bovenwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €168.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
32 m²
Inhoud
147 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€140.000 tot €165.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Noordvliet 293 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordvliet 293 A

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1220 Inwoners
795 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
798 Woningvoorraad
€168.000 Gem. woningwaarde Indische buurt
20% Koopwoningen
9.720 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordvliet 293 A

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Noordvliet 293 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordvliet 293 A?

De prijsindicatie voor Noordvliet 293 A ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische buurt is €168.000. Dat komt neer op circa €5.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordvliet 293 A zich tot de wijk Indische buurt?

Noordvliet 293 A is een bovenwoning van 32 m² in de wijk Indische buurt. De buurt telt 798 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordvliet 293 A?

Noordvliet 293 A is een bovenwoning in Indische buurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordvliet 293 A vergeleken met de buurt?

Noordvliet 293 A heeft 32 m² woonoppervlakte en 147 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Indische buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €168.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordvliet 293 A en wat betekent dat?

Noordvliet 293 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Noordvliet 293 A?

Noordvliet 293 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Indische buurt?

De wijk Indische buurt in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €168.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische buurt?

Vanuit Noordvliet 293 A in Indische buurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.