Streetview Alma Tademastraat 8 Leeuwarden

Alma Tademastraat 8, 8921 BW Leeuwarden

212 m² Bouwjaar 1914

Alma Tademastraat 8 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m² en een perceel van 204 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €164.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
212 m²
Perceeloppervlakte
204 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Alma Tademastraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1625 Inwoners
1105 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1007 Woningvoorraad
€164.000 Gem. woningwaarde Welgelegen
25% Koopwoningen
11.223 Inwoners per km²

Locatie van Alma Tademastraat 8

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Alma Tademastraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Alma Tademastraat 8?

De prijsindicatie voor Alma Tademastraat 8 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen is €164.000. Dat komt neer op circa €774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alma Tademastraat 8 zich tot de wijk Welgelegen?

Alma Tademastraat 8 is een woonhuis van 212 m² in de wijk Welgelegen. De buurt telt 1.007 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alma Tademastraat 8?

Alma Tademastraat 8 is een woonhuis in Welgelegen, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Alma Tademastraat 8 vergeleken met de buurt?

Alma Tademastraat 8 heeft 212 m² woonoppervlakte. Het perceel is 204 m². In Welgelegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €164.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen?

De wijk Welgelegen in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €164.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen?

Vanuit Alma Tademastraat 8 in Welgelegen bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Welgelegen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Alma Tademastraat 8: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Welgelegen?

Recreatie nabij Welgelegen: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Alma Tademastraat 8?