Streetview Johannes Semsstraat 6 Leeuwarden

Johannes Semsstraat 6, 8921 BJ Leeuwarden

79 m² Bouwjaar 1989 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Johannes Semsstraat 6 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 86 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
86 m²
Inhoud
264 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Johannes Semsstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes Semsstraat 6

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1305 Inwoners
890 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
708 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Molenpad
38% Koopwoningen
8.827 Inwoners per km²

Locatie van Johannes Semsstraat 6

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Johannes Semsstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes Semsstraat 6?

De prijsindicatie voor Johannes Semsstraat 6 ligt rond €95.000 tot €120.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenpad is €197.000. Dat komt neer op circa €2.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes Semsstraat 6 zich tot de wijk Molenpad?

Johannes Semsstraat 6 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Molenpad. De buurt telt 708 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes Semsstraat 6?

Johannes Semsstraat 6 is een woonhuis in Molenpad, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Johannes Semsstraat 6 vergeleken met de buurt?

Johannes Semsstraat 6 heeft 79 m² woonoppervlakte en 264 m³ inhoud. Het perceel is 86 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Molenpad ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes Semsstraat 6 en wat betekent dat?

Johannes Semsstraat 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes Semsstraat 6?

Johannes Semsstraat 6 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenpad?

De wijk Molenpad in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenpad?

Vanuit Johannes Semsstraat 6 in Molenpad bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3 km.