Tussenwoning (split-level woning) Wijbrand de Geeststraat 58 Leeuwarden

Wijbrand de Geeststraat 58, 8921 AM Leeuwarden

158 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Wijbrand de Geeststraat 58 is een tussenwoning (split-level woning) in Leeuwarden, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 107 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
107 m²
Inhoud
569 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wijbrand de Geeststraat 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijbrand de Geeststraat 58

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
72.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
116.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (23.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1305 Inwoners
890 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
708 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Molenpad
38% Koopwoningen
8.827 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wijbrand de Geeststraat 58

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Wijbrand de Geeststraat 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijbrand de Geeststraat 58?

De prijsindicatie voor Wijbrand de Geeststraat 58 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenpad is €197.000. Dat komt neer op circa €1.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijbrand de Geeststraat 58 zich tot de wijk Molenpad?

Wijbrand de Geeststraat 58 is een tussenwoning (split-level woning) van 158 m² in de wijk Molenpad. De buurt telt 708 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijbrand de Geeststraat 58?

Wijbrand de Geeststraat 58 is een tussenwoning (split-level woning) in Molenpad, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wijbrand de Geeststraat 58 vergeleken met de buurt?

Wijbrand de Geeststraat 58 heeft 158 m² woonoppervlakte en 569 m³ inhoud. Het perceel is 107 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Molenpad ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijbrand de Geeststraat 58 en wat betekent dat?

Wijbrand de Geeststraat 58 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-02-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wijbrand de Geeststraat 58?

Wijbrand de Geeststraat 58 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 23 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenpad?

De wijk Molenpad in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenpad?