Herenhuis, tussenwoning Wijbrand de Geeststraat 38 Leeuwarden

Wijbrand de Geeststraat 38, 8921 AM Leeuwarden

202 m² Bouwjaar 1908 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Wijbrand de Geeststraat 38 is een herenhuis, tussenwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 221 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
221 m²
Inhoud
810 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Wijbrand de Geeststraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijbrand de Geeststraat 38

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
118.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.2%
CO₂-emissie
27.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (98.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1305 Inwoners
890 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
708 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Molenpad
38% Koopwoningen
8.827 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wijbrand de Geeststraat 38

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Wijbrand de Geeststraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijbrand de Geeststraat 38?

De prijsindicatie voor Wijbrand de Geeststraat 38 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenpad is €197.000. Dat komt neer op circa €975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijbrand de Geeststraat 38 zich tot de wijk Molenpad?

Wijbrand de Geeststraat 38 is een herenhuis, tussenwoning van 202 m² in de wijk Molenpad. De buurt telt 708 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijbrand de Geeststraat 38?

Wijbrand de Geeststraat 38 is een herenhuis, tussenwoning in Molenpad, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wijbrand de Geeststraat 38 vergeleken met de buurt?

Wijbrand de Geeststraat 38 heeft 202 m² woonoppervlakte en 810 m³ inhoud. Het perceel is 221 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Molenpad ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijbrand de Geeststraat 38 en wat betekent dat?

Wijbrand de Geeststraat 38 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wijbrand de Geeststraat 38?

Wijbrand de Geeststraat 38 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 98 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Molenpad?

De wijk Molenpad in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.