Portiekflat Wijbrand de Geeststraat 14 C Leeuwarden

Wijbrand de Geeststraat 14 C, 8921 AM Leeuwarden

62 m² Bouwjaar 1954 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Wijbrand de Geeststraat 14 C is een portiekflat in Leeuwarden, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €197.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
203 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€145.000 tot €170.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wijbrand de Geeststraat 14 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijbrand de Geeststraat 14 C

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1305 Inwoners
890 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
708 Woningvoorraad
€197.000 Gem. woningwaarde Molenpad
38% Koopwoningen
8.827 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wijbrand de Geeststraat 14 C

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Wijbrand de Geeststraat 14 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijbrand de Geeststraat 14 C?

De prijsindicatie voor Wijbrand de Geeststraat 14 C ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenpad is €197.000. Dat komt neer op circa €3.177 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijbrand de Geeststraat 14 C zich tot de wijk Molenpad?

Wijbrand de Geeststraat 14 C is een portiekflat van 62 m² in de wijk Molenpad. De buurt telt 708 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijbrand de Geeststraat 14 C?

Wijbrand de Geeststraat 14 C is een portiekflat in Molenpad, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wijbrand de Geeststraat 14 C vergeleken met de buurt?

Wijbrand de Geeststraat 14 C heeft 62 m² woonoppervlakte en 203 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Molenpad ligt de gemiddelde woningwaarde op €197.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijbrand de Geeststraat 14 C en wat betekent dat?

Wijbrand de Geeststraat 14 C heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Wijbrand de Geeststraat 14 C?

Wijbrand de Geeststraat 14 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Molenpad?

De wijk Molenpad in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €197.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenpad?

Vanuit Wijbrand de Geeststraat 14 C in Molenpad bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3 km.