Geschakelde woning Jan Jelles Hofleane 153 Leeuwarden

Jan Jelles Hofleane 153, 8915 HN Leeuwarden

149 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Jan Jelles Hofleane 153 is een geschakelde woning in Leeuwarden, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 298 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
298 m²
Inhoud
479 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jan Jelles Hofleane 153

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Jelles Hofleane 153

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12%
CO₂-emissie
33.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (128.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

3775 Inwoners
1765 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1786 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Westeinde
68% Koopwoningen
4.364 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Jelles Hofleane 153

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Jan Jelles Hofleane 153

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Jelles Hofleane 153?

De prijsindicatie voor Jan Jelles Hofleane 153 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Westeinde is €230.000. Dat komt neer op circa €1.544 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Jelles Hofleane 153 zich tot de wijk Westeinde?

Jan Jelles Hofleane 153 is een geschakelde woning van 149 m² in de wijk Westeinde. De buurt telt 1.786 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.364 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Jelles Hofleane 153?

Jan Jelles Hofleane 153 is een geschakelde woning in Westeinde, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan Jelles Hofleane 153 vergeleken met de buurt?

Jan Jelles Hofleane 153 heeft 149 m² woonoppervlakte en 479 m³ inhoud. Het perceel is 298 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Westeinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Jelles Hofleane 153 en wat betekent dat?

Jan Jelles Hofleane 153 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Jelles Hofleane 153?

Jan Jelles Hofleane 153 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 128 m².

Hoe is de woningmarkt in Westeinde?

De wijk Westeinde in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 3.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westeinde?

Vanuit Jan Jelles Hofleane 153 in Westeinde bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.