Streetview Oranje Nassaulaan 6 Leerdam

Oranje Nassaulaan 6, 4141 CR Leerdam

122 m² Bouwjaar 1913 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Oranje Nassaulaan 6 is een woonhuis in Leerdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 187 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranje Nassaulaan 6

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leerdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

23.1 km

Buurtinformatie in Leerdam

1705 Inwoners
630 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
677 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Oranjebuurt-Zuid
66% Koopwoningen
4.754 Inwoners per km²

Locatie van Oranje Nassaulaan 6

Vergelijkbare woningen in Leerdam

Veelgestelde vragen over Oranje Nassaulaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranje Nassaulaan 6?

De prijsindicatie voor Oranje Nassaulaan 6 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt-Zuid is €317.000. Dat komt neer op circa €2.598 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranje Nassaulaan 6 zich tot de wijk Oranjebuurt-Zuid?

Oranje Nassaulaan 6 is een woonhuis van 122 m² in de wijk Oranjebuurt-Zuid. De buurt telt 677 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.754 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranje Nassaulaan 6?

Oranje Nassaulaan 6 is een woonhuis in Oranjebuurt-Zuid, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranje Nassaulaan 6 vergeleken met de buurt?

Oranje Nassaulaan 6 heeft 122 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oranjebuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranje Nassaulaan 6 en wat betekent dat?

Oranje Nassaulaan 6 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-12-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranje Nassaulaan 6?

Oranje Nassaulaan 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranjebuurt-Zuid?

De wijk Oranjebuurt-Zuid in Leerdam (Utrecht) kenmerkt zich door 1.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjebuurt-Zuid?

Vanuit Oranje Nassaulaan 6 in Oranjebuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1 km.