Eengezinswoning, geschakelde woning Burgemeester van Waninglaan 74 Leek

Burgemeester van Waninglaan 74, 9351 LW Leek

106 m² Bouwjaar 1975 4 kamers Label C

Burgemeester van Waninglaan 74 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Leek, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 182 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
514 m³
Kamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Waninglaan 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Waninglaan 74

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
141.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.57 kg/m²

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Leek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

13.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

17.4 km

Buurtinformatie in Leek

4195 Inwoners
1825 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1855 Woningvoorraad
€254.000 Gem. woningwaarde Rodenburg en omgeving
53% Koopwoningen
2.774 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Waninglaan 74

Vergelijkbare woningen in Leek

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Waninglaan 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Waninglaan 74?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Waninglaan 74 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Rodenburg en omgeving is €254.000. Dat komt neer op circa €2.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Waninglaan 74 zich tot de wijk Rodenburg en omgeving?

Burgemeester van Waninglaan 74 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 106 m² in de wijk Rodenburg en omgeving. De buurt telt 1.855 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.774 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Waninglaan 74?

Burgemeester van Waninglaan 74 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Rodenburg en omgeving, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester van Waninglaan 74 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Waninglaan 74 heeft 106 m² woonoppervlakte en 514 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Rodenburg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Waninglaan 74 en wat betekent dat?

Burgemeester van Waninglaan 74 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-12-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Waninglaan 74?

Burgemeester van Waninglaan 74 heeft 4 kamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Rodenburg en omgeving?

De wijk Rodenburg en omgeving in Leek (Groningen) kenmerkt zich door 4.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.