Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 665 m²
- Perceeloppervlakte
- 5600 m²
Teenstraweg 6 is een woonhuis in Lauwerzijl, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 665 m² en een perceel van 5600 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Teenstraweg 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.4 kmSupermarkt
5.9 kmHuisarts
4.6 kmTreinstation
8.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
3.3 kmMiddelbare school
8 kmApotheek
4.6 kmZiekenhuis
25.2 kmRestaurant
4.5 kmCafé
3.5 kmBibliotheek
5.9 kmBioscoop
24.7 kmDe prijsindicatie voor Teenstraweg 6 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Ruigezand en Nieuwe Ruigezand is €410.000. Dat komt neer op circa €617 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTeenstraweg 6 is een woonhuis van 665 m² in de wijk Verspr.h. Ruigezand en Nieuwe Ruigezand. De buurt telt 23 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6 inwoners per km².
Teenstraweg 6 is een woonhuis in Verspr.h. Ruigezand en Nieuwe Ruigezand, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Teenstraweg 6 heeft 665 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5600 m². In Verspr.h. Ruigezand en Nieuwe Ruigezand ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Teenstraweg 6 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Verspr.h. Ruigezand en Nieuwe Ruigezand in Lauwerzijl (Groningen) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Teenstraweg 6 in Verspr.h. Ruigezand en Nieuwe Ruigezand bereik je: supermarkt op 5.9 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 4.6 km, treinstation op 8.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Teenstraweg 6: ziekenhuis op 25.2 km, apotheek op 4.6 km, kinderdagverblijf op 3.3 km, middelbare school op 8 km.