Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 47 m²
Sportparkweg 14 H110 is een woonhuis in Laren, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €594.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sportparkweg 14 H110
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.3 kmSupermarkt
3.8 kmHuisarts
4.3 kmTreinstation
6.8 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
7.8 kmApotheek
4.3 kmZiekenhuis
8.8 kmRestaurant
2.3 kmCafé
6.2 kmBibliotheek
6.8 kmBioscoop
17.6 kmDe prijsindicatie voor Sportparkweg 14 H110 ligt rond €30.000 tot €55.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Verwolde is €594.000. Dat komt neer op circa €12.638 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSportparkweg 14 H110 is een woonhuis van 47 m² in de wijk Verspreide huizen Verwolde. De buurt telt 378 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².
Sportparkweg 14 H110 is een woonhuis in Verspreide huizen Verwolde, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Sportparkweg 14 H110 heeft 47 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Verwolde ligt de gemiddelde woningwaarde op €594.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Verwolde in Laren (Gelderland) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €594.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Sportparkweg 14 H110 in Verspreide huizen Verwolde bereik je: supermarkt op 3.8 km, basisschool op 3.3 km, huisarts op 4.3 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sportparkweg 14 H110: ziekenhuis op 8.8 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 7.8 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Verwolde: restaurant (2.3 km), cafe (6.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €30.000 tot €55.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Verwolde is €594.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.