2-onder-1-kapwoning De Kamp 7 Laren

De Kamp 7, 7245 BN Laren

164 m² Bouwjaar 1989 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

De Kamp 7 is een 2-onder-1-kapwoning in Laren, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 355 m² en 4 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
355 m²
Inhoud
624 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 495.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Kamp 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Kamp 7

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
112.16 kWh/m²
CO₂-emissie
30.8 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport en inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Laren

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

6,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,2 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6,8 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

5 km
Cultuur

Bibliotheek

6 km
Cultuur

Bioscoop

14,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Laren

De Kamp 7 ligt in de buurt Laren in Laren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.780 inwoners en 847 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 70% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 434.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

1780 Inwoners
810 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
847 Woningvoorraad
€434.000 Gem. WOZ-waarde Laren
70% Koopwoningen
2.043 Inwoners per km²

Locatie van De Kamp 7

Officiële bekendmakingen rond De Kamp 7

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 62 meter

Bekendgemaakte Omgevingsvergunning voor het kappen van 2 bomen (verleend 2st - herplant 3st), Verwoldseweg 14 (nabij), 7245AH Laren

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 62 meter

Aanvraag Omgevingsvergunning voor het kappen van 2 bomen, Verwoldseweg 14 (nabij), 7245AH Laren

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 62 meter

Aanvraag Omgevingsvergunning voor het kappen van een boom, Verwoldseweg 14 (nabij), 7245AH Laren

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Laren

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Laren. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Kamp 7

Wat is de geschatte woningwaarde van De Kamp 7?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Laren €434.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Kamp 7 zich tot de CBS-buurt Laren?

De Kamp 7 is een 2-onder-1-kapwoning van 164 m² in de CBS-buurt Laren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 847 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.043 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Kamp 7?

De Kamp 7 is een 2-onder-1-kapwoning in Laren, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Kamp 7 vergeleken met de buurt?

De Kamp 7 heeft 164 m² woonoppervlakte en 624 m³ inhoud. Het perceel is 355 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Laren €434.000.

Wat is het energielabel van De Kamp 7 en wat betekent dat?

De Kamp 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-05-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.80 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Kamp 7?

De Kamp 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Laren?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Laren in Laren (Gelderland) 1.780 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €434.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Laren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 6,3 km tot een treinstation, 0,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Laren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,8 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 7,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Laren?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laren in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor De Kamp 7?

Een woningrapport voor De Kamp 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Laren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Laren presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars