Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 795 m²
Carry van Bruggenhof 4 is een woonhuis in Laren, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en een perceel van 795 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €752.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Carry van Bruggenhof 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Omloop is €752.000. Dat komt neer op circa €8.449 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCarry van Bruggenhof 4 is een woonhuis van 89 m² in de wijk Omloop. De buurt telt 575 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.165 inwoners per km².
Carry van Bruggenhof 4 is een woonhuis in Omloop, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Carry van Bruggenhof 4 heeft 89 m² woonoppervlakte. Het perceel is 795 m². In Omloop ligt de gemiddelde woningwaarde op €752.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Carry van Bruggenhof 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-03-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.92 kg/jaar.
De wijk Omloop in Laren (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €752.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Carry van Bruggenhof 4 in Omloop bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Carry van Bruggenhof 4: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.