Streetview Lammert v d Tongelaan 29 Laren

Lammert v d Tongelaan 29, 1251 NV Laren

152 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Lammert v d Tongelaan 29 is een woonhuis in Laren, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 491 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €661.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
491 m²
Inhoud
584 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Lammert v d Tongelaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lammert v d Tongelaan 29

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
243.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
328.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Laren

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Laren

4590 Inwoners
2160 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2221 Woningvoorraad
€661.000 Gem. woningwaarde Zevenend
64% Koopwoningen
4.787 Inwoners per km²

Locatie van Lammert v d Tongelaan 29

Vergelijkbare woningen in Laren

Veelgestelde vragen over Lammert v d Tongelaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Lammert v d Tongelaan 29?

De prijsindicatie voor Lammert v d Tongelaan 29 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Zevenend is €661.000. Dat komt neer op circa €4.349 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lammert v d Tongelaan 29 zich tot de wijk Zevenend?

Lammert v d Tongelaan 29 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Zevenend. De buurt telt 2.221 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.787 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lammert v d Tongelaan 29?

Lammert v d Tongelaan 29 is een woonhuis in Zevenend, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lammert v d Tongelaan 29 vergeleken met de buurt?

Lammert v d Tongelaan 29 heeft 152 m² woonoppervlakte en 584 m³ inhoud. Het perceel is 491 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Zevenend ligt de gemiddelde woningwaarde op €661.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lammert v d Tongelaan 29 en wat betekent dat?

Lammert v d Tongelaan 29 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-09-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lammert v d Tongelaan 29?

Lammert v d Tongelaan 29 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zevenend?

De wijk Zevenend in Laren (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €661.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenend?

Vanuit Lammert v d Tongelaan 29 in Zevenend bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.