Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1904
- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 246 m²
- Inhoud
- 652 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 2
Nieuweweg 51 is een woonhuis in Laren, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 246 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €803.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuweweg 51
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
5.1 kmDe prijsindicatie voor Nieuweweg 51 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Laren-Centrum is €803.000. Dat komt neer op circa €5.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuweweg 51 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Laren-Centrum. De buurt telt 1.056 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.576 inwoners per km².
Nieuweweg 51 is een woonhuis in Laren-Centrum, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuweweg 51 heeft 156 m² woonoppervlakte en 652 m³ inhoud. Het perceel is 246 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Laren-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €803.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuweweg 51 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Laren-Centrum in Laren (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €803.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Nieuweweg 51 in Laren-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuweweg 51: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Laren-Centrum: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €625.000 tot €725.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Laren-Centrum is €803.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.