Streetview Nieuwlarenweg 8 Laren

Nieuwlarenweg 8, 1251 KA Laren

104 m² Bouwjaar 1910 Label C

Nieuwlarenweg 8 is een woonhuis in Laren, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en een perceel van 922 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €803.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
922 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Nieuwlarenweg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwlarenweg 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
133.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Laren

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Laren

1875 Inwoners
990 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1056 Woningvoorraad
€803.000 Gem. woningwaarde Laren-Centrum
69% Koopwoningen
2.576 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwlarenweg 8

Vergelijkbare woningen in Laren

Veelgestelde vragen over Nieuwlarenweg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwlarenweg 8?

De gemiddelde woningwaarde in Laren-Centrum is €803.000. Dat komt neer op circa €7.721 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwlarenweg 8 zich tot de wijk Laren-Centrum?

Nieuwlarenweg 8 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Laren-Centrum. De buurt telt 1.056 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwlarenweg 8?

Nieuwlarenweg 8 is een woonhuis in Laren-Centrum, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwlarenweg 8 vergeleken met de buurt?

Nieuwlarenweg 8 heeft 104 m² woonoppervlakte. Het perceel is 922 m². In Laren-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €803.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwlarenweg 8 en wat betekent dat?

Nieuwlarenweg 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-05-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.73 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Laren-Centrum?

De wijk Laren-Centrum in Laren (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €803.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laren-Centrum?

Vanuit Nieuwlarenweg 8 in Laren-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Laren-Centrum?