2-onder-1-kapwoning Nieuwlarenweg 1 A Laren

Nieuwlarenweg 1 A, 1251 KA Laren

73 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 1 slaapkamers Label G

Nieuwlarenweg 1 A is een 2-onder-1-kapwoning in Laren, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 85 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €803.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
85 m²
Inhoud
73 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Nieuwlarenweg 1 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwlarenweg 1 A

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Laren

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Laren

1875 Inwoners
990 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1056 Woningvoorraad
€803.000 Gem. woningwaarde Laren-Centrum
69% Koopwoningen
2.576 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwlarenweg 1 A

Vergelijkbare woningen in Laren

Veelgestelde vragen over Nieuwlarenweg 1 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwlarenweg 1 A?

De prijsindicatie voor Nieuwlarenweg 1 A ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Laren-Centrum is €803.000. Dat komt neer op circa €11.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwlarenweg 1 A zich tot de wijk Laren-Centrum?

Nieuwlarenweg 1 A is een 2-onder-1-kapwoning van 73 m² in de wijk Laren-Centrum. De buurt telt 1.056 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwlarenweg 1 A?

Nieuwlarenweg 1 A is een 2-onder-1-kapwoning in Laren-Centrum, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwlarenweg 1 A vergeleken met de buurt?

Nieuwlarenweg 1 A heeft 73 m² woonoppervlakte en 73 m³ inhoud. Het perceel is 85 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Laren-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €803.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwlarenweg 1 A en wat betekent dat?

Nieuwlarenweg 1 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Nieuwlarenweg 1 A?

Nieuwlarenweg 1 A heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Laren-Centrum?

De wijk Laren-Centrum in Laren (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €803.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laren-Centrum?

Vanuit Nieuwlarenweg 1 A in Laren-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.2 km.