Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Oud Laren 7 is een 2-onder-1-kapwoning in Laren, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 260 m² en 5 kamers. Het energielabel is E.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
260 m²
Inhoud
402 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 865.000
Laatst bekende transactie
Periode 2011 tot 2015
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Laren-Centrum
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,5 kmDagelijks
Supermarkt
0,4 kmGezondheid
Huisarts
0,7 kmVervoer
Treinstation
5 kmVervoer
Snelweg oprit
1,2 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
0,5 kmGezondheid
Apotheek
0,6 kmGezondheid
Ziekenhuis
2,1 kmHoreca
Restaurant
0,2 kmHoreca
Café
0,4 kmCultuur
Bibliotheek
0,5 kmCultuur
Bioscoop
5,1 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Laren-Centrum
Oud Laren 7 ligt in de buurt Laren-Centrum in Laren. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.735 inwoners en 1.064 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 70% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 830.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 89 meter
Aanvraag vergunning voor het herpositioneren van het gebouw binnen het perceel en het verruimen van de gebruiksfunctie op de locatie Oud Laren 1 a te Laren, ingekomen 27 mei 2026 (zaaknummer OMG 2026-0262)
Aanvraag vergunning voor het plaatsen van erfafscheiding op de locatie De Schout 8, 1251BN te Laren, ingekomen 29 maart 2026 (zaaknummer OMG 2026-0162)
Ingetrokken omgevingsvergunning voor het bouwen van een toegangspoort met loophek op de locatie Oosterend 4, 1251HN te Laren (zaaknummer INT 2026-0030)
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Laren.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Oud Laren 7
Wat is de geschatte woningwaarde van Oud Laren 7?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Laren-Centrum €830.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Oud Laren 7 zich tot de CBS-buurt Laren-Centrum?
Oud Laren 7 is een 2-onder-1-kapwoning van 135 m² in de CBS-buurt Laren-Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.064 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.385 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Oud Laren 7?
Oud Laren 7 is een 2-onder-1-kapwoning in Laren-Centrum, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoe groot is Oud Laren 7 vergeleken met de buurt?
Oud Laren 7 heeft 135 m² woonoppervlakte en 402 m³ inhoud. Het perceel is 260 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Laren-Centrum €830.000.
Wat is het energielabel van Oud Laren 7 en wat betekent dat?
Oud Laren 7 heeft energielabel E. Geldig tot 2036-03-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.64 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Oud Laren 7?
Oud Laren 7 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 60 m². Er is een balkon.
Hoe is de woningmarkt in Laren-Centrum?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Laren-Centrum in Laren (Noord-Holland) 1.735 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €830.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Laren-Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laren-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 5 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Laren-Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laren-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,1 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,5 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Laren-Centrum?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Laren-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.
Wat is de verkoopgeschiedenis van Oud Laren 7?
Oud Laren 7 is verkocht in de periode 2011 tot 2015. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Laren-Centrum €830.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Een woningrapport voor Oud Laren 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Laren-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1939, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.