Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 263 m²
- Inhoud
- 395 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Rechtstraat 18 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 263 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rechtstraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
6.3 kmDe prijsindicatie voor Rechtstraat 18 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €1.933 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRechtstraat 18 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².
Rechtstraat 18 is een woonhuis in Lauradorp, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rechtstraat 18 heeft 105 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 263 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rechtstraat 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-03-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.68 kg/jaar.
Rechtstraat 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Rechtstraat 18 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rechtstraat 18: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.5 km.